ДОДИК: Односи Српске и Србије никада бољи

Novosti online

04. 09. 2024. у 22:52

ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик изјавио је вечерас да су односи Српске и Србије никада бољи, садржајнији и конкретнији, али и пуни разумевања по свим питањима.

ДОДИК: Односи Српске и Србије никада бољи

Фото: В. Трипић

Он је за РТРС рекао да се Србија активно укључује у одбрану Дејтонског споразума, што се види из наступа председника Србије Александра Вучића и других званичника.

- Они јасно говоре да је Србија преузела обавезу да поштује територијални интегритет БиХ, али и чињеницу да у њој Српска има своја права и обавезе и то је оно што нама одговара - рекао је Додик.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ПЉУШТЕ ЧЕСТИТКЕ: Славље у дому Наташе Беквалац - певачица поделила радосне вести