ПОСЛЕ ОБРАЧУНА ПОЛИЦИЈЕ И МИГРАНТА: Нађена зоља, тромблонске мине и већа количина ручног наоружања и бомби приликом увиђаја код Невесиња
НЕПОЗНАТО лице испалило је више хитаца у правцу полиције и мештана у селу Зови До, у општини Невесиње, и активирало две ручне бомбе, констатовано је увиђајем који су извршили дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва у Требињу и припадници требињске Полицијске управе, а приликом којег је нађена и већа количина наоружања.
Фото: РТРС
-На лицу јеста је затечено беживотно тело непознатог лица с обзиром на то да нису нађена лична документа. У објекту су пронађени и ручни ракетни бацач `зоља`, две тромблонске мине, ручна бомба, полуаутоматска пушка, војничка пушка `М-48`, као и више комада муниције,наведено је на сајту Окружног јавног тужилаштва у Требињу.
У саопштењу се додаје и да је увиђајем констатовано да је непознато лице испалило више хитаца у правцу полицијских службеника и мештана села Зови До, као и да је активирало две ручне бомбе.
Из Тужилаштва су додали да су приликом прегледа тела настрадалог лица уочене повреде које потичу од експлозивне направе коју је то лице активирало.
-Тело настрадалог пребачено је у просектуру Требиње, где ће сутра по наредби Тужилаштва бити извршена обдукција и узет ДНК узорак ради утврђивања идентитета настрадалог. Истакли су да је увиђајем констатовано и да је непознато лице дужи период боравило у наведеној кући, с обзиром на то да су на лицу места пронађени предмети који потичу из кривичних дела крађа на штету мештана села на подручју општине Берковићи у протеклом периоду. Дежурни тужилац је наложио службеницима Полицијске управе Требиње да изврше и друге оперативне провере у циљу утврђивања свих околности везано за наведени догађај, напомиње се у саопштењу.
Увиђај је извршен након јучерашњег догађаја, када је за сада непознато лице активирало експлозивне направе и испалило више хитаца у правцу мештана и полицијских службеника, а које је синоћ око 23 часа лишено живота, саопштено је из Окружног јавног тужилаштва у Требињу, преноси РТРС.
(sputnikportal.rs)
БОНУС ВИДЕО - РУСИ НА ПОЗИЦИЈИ: Виђени тенкови у Курској области
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)