ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У ТРЕБИЊУ: Младић изгубио живот
У ЦЕНТРУ Требиња, у улици Вука Мићуновића, смртно је страдао осамнаестогодишњи младић, саопштено је из ПУ Требиње. Саобраћајна несрећа се догодила у суботу, 18. маја у 15.30.

Д. Цураћ
- ПС Требиње је пријављено да се десила саобраћајна незгода у улици Вука Мићуновића и да је учествовало једно возило "опел корса". Увиђајем је утврђено да је једно лице настрадало - навели су у ПУ Требиња.
Оно што је познато настрадали младић управљао је "опел корсом", једини је био учесник ове саобраћајне несреће и изврнуо се на кров. Несрећа се догодила стотињак метара од места у самом центру града на коме се прави кружни ток, што отежава саобраћај. У питању је путни правац који од центра града води ка магистралним путевима ка Никшићу и Билећи.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)