ДОДИК ПОНИЗИО КОНАКОВИЋА: Онда узми, па се вежи сам где год хоћеш

Novosti online

04. 04. 2024. у 22:04

ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик одговорио је данас путем друштвене мреже Икс министру иностраних послова у Савету министара БиХ Елмедину Конаковићу који је, након интервенција Кристијана Шмита на Изборни закон БиХ, рекао "вежи коња где ти ага каже".

ДОДИК ПОНИЗИО КОНАКОВИЋА: Онда узми, па се вежи сам где год хоћеш

Фото Танјуг

Коментаришући ту изјаву, Додик је поручио Конаковићу: "Онда узми, па се вежи сам где год хоћеш".

Конаковић је данас рекао да поштује најновију одлуку Кристијана Шмита, наводећи да "није баш муштулук" и да не мисли да је добра одлука ако је Шмитова.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

ЕЛЕГАНТНА НА МАМУ: Хана Икодиновић је матурирала, а Наташа Беквалац не крије понос и срећу! (ФОТО)