ДОДИК О СРАМНОЈ ОДЛУЦИ ТУРИСТЕ ШМИТА: Председник Српске коментарисао најављене измене Изборног закона БиХ, па поменуо и европски пут

Дејана Калинић
Дејана Калинић

27. 03. 2024. у 19:30

ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик огласио се поводом одлуке Кристијана Шмита, кога Република Српска не признаје за високог представника, да наметне техничке измене Изборног закона БиХ.

ДОДИК О СРАМНОЈ ОДЛУЦИ ТУРИСТЕ ШМИТА: Председник Српске коментарисао најављене измене Изборног закона БиХ, па поменуо и европски пут

Милорад Додик и Кристијан Шмит

Додик је свој став у неколико реченица изнео у објави на друштвеној мрежи Икс.

– Само делимични покушај Европе да се извуче из овог глиба, апсолутно може да произведе престанак европског пута, али то су они изабрали и сада могу то да решавају са овим лажним Кристијаном Шмитом – истакао је Додик.

Председник Српске је рекао да га не чуди што су Немци били у томе, али га чуди одакле Британци да то подржавају.

– Све је то лицемерно, али у сваком случају оно што ћемо ми радити и како и шта мислимо о наметањима могу сви заједно да гледају сутра у директном преносу – поручио је Додик.

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

БЕЗБЕДНОСТ НА РАДУ: Култура која спасава животе