ПОТВРЂЕНО ДОБАР ДОМАЋИН: Договор о наредној Међународној бициклистичкој трци Београд - Бања Лука

БИЈЕЉИНА ће и наредне године бити један од градова - домаћина Међународне бициклистичке трке Београд – Бања Лука, која ће се одржати у посл едњој седмици априла.

ПОТВРЂЕНО ДОБАР ДОМАЋИН: Договор о наредној Међународној бициклистичкој трци Београд - Бања Лука

Фото: В.М.

Владимир Куваља, директор Бициклистичког савеза БиХ, највио је да ће Бијељина по тринаести пут бити домаћин циља друге и старта треће етапе трке Београд – Бања Лука.  

 - Бијељина је као домаћин  овогодишње трке показала свој велики потенцијал као туристички град. Сви учесници и гости оценили су Бијељину као најбољег домаћина. У наредном периоду планирани су састанци са осталим градовима и општинама како би се договорио тачан термин одржавања трке. Пријаве земаља и такмичара ће бити у току новембра и децембра, очекујемо сличан број екипа као и претходне године - истакао је Куваља.

Градоначелник Љубиша Петровић најавио је иницијативу Градске управе да се у Бијељини следеће године окупе сви градоначелници и наченици општина и градова домаћина.

-Град Бијељина ће у наредном периоду промовисати  бициклизам. Тежићемо да што више подржавамо бициклизам као спорт   нагласио је Петровић.

Градоначелник је истакао да је организација овог догађаја на високом нивоу и да је за град Бијељину велика част и задовољство бити домаћин једног оваквог међународног догађаја.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: То је за мене трауматично!