КОВАЧЕВИЋ: Република Српска створена 1992. године, а не Дејтонским споразумом
ПОРТПАРОЛ СНСД-а Радован Ковачевић подсетио је данас заменика председника СДС-а Милана Радовића да је Република Српска настала 9. јануара 1992. године, а не потписивањем Дејтонског споразума и успостављањем Анекса, као што он тврди.

Фото Новости
- Или је Милан Радовић потпуни политички аналфабета, или је опозиција преузела најопаснију и потпуно нетачну тезу Сарајева?! Прво су вештачки правили проблем од јасне Додикове изјаве, а сада тврде да Српска није настала 9. јануара 1992, већ тек у Дејтону - навео је Ковачевић.
Радовић је данас изјавио да је "потписом Дејтонског споразума, успостављањем Анекса, настала Република Српска".
(СРНА)

СВЕ ВРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран жестоко одговорио након америчких напада на нуклеарна постројења (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 10. дан
22. 06. 2025. у 08:30 >> 10:12

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина
СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.
21. 06. 2025. у 10:39
Коментари (0)