У ЉУБИЊУ, код Требиња у источној Републици Српској, активна су три пожара, а ватра се прближила сеоским кућама, али се не очекује да ће угрозити стамбене објекте, иако ветар потежава гашење речено је Срни у љубињској Територијално-ватрогасној јединици.
Повезане вести

САВ УЖАС ПОЖАРА У ГРЧКОЈ У ЈЕДНОЈ СЛИЦИ: Дечак у рукама носи јагње док бежи од ватрене стихије (ФОТО)
У ГРЧКОЈ већ данима бесне разорни пожари, а ситуација је из дана у дан све критичнија.
07. 08. 2021. у 20:01

УХАПШЕН ПИРОМАН: Осумњичен да је подметнуо пожар у Подгорици
ПОЛИЦИЈА је ухапсила и процесуирала осумњиченог за подметање пожара у Подгорици, саопштено је данас из Министарства унутрашњих послова Црне Горе.
07. 08. 2021. у 16:00

ПОЖАР КОД НЕГОТИНА: Запалила се ливада поред магистрале, гори ниско растиње (ФОТО)
ВЕЛИКИ пожар избио је поред магистралног пута Кладово Неготин.
07. 08. 2021. у 15:26
Најновије из рубрике

АФРИЧКА КУГА У ДВЕ ОПШТИНЕ У СРПСКОЈ: Надлежни апелују да се спречи нелегалан транспорт свиња
ВИРУС афричке куге који хара Хрватском појавио се и у Српској, а откривен је у Братунцу и Српцу. У претходне две године ова је болест затворила је бројне фарме у Српској. Еутаназирано је 50.000 свиња, а за надокнаду штете Влада РС је издвојила скоро 30 милиона марака.
25. 09. 2025. у 13:19

ЕЛЕКТРОПРИВРЕДА СРПСКЕ ОЧЕКУЈЕ ГУБИТАК ОД 29,5 МИЛИОНА КМ: Лоша хидрологија и скупи увоз струје притискају енергетски систем
ЕЛЕКТРОПРИВРЕДА Републике Српске (ЕРС) очекује да ће 2025. годину завршити са губитком од око 29,5 милиона КМ, што је последица двогодишње лоше хидролошке ситуације и великих трошкова за увоз електричне енергије.
25. 09. 2025. у 05:00

КОНАКОВИЋ ОТВОРИО ЛОВ НА СРБЕ У МИП: Оштре реакције из Српске на потез Тужилаштва БиХ
ТУЖИЛАШТВО Босне и Херцеговине покренуло је истрагу против Оливере Николић, саветника у Мисији БиХ, при ЕУ у Бриселу, у Министарству спољних послова (МИП) БиХ, која се, иако није била присутна, терети да је присуствовала прослави 9. јануара 2025. у Бањалуци. Истрага је покренута јер је Николићева објавила 8. јануара ове године фотографију са прославе Дана Републике из 2024. године.
24. 09. 2025. у 05:00

У ОКРУЖНОМ СУДУ У БАЊАЛУЦИ ОСУЂЕН ГРАЂЕВИНСКИ ИНСПЕКТОР БАБИЋ: Две године затвора због примања мита!
ДУШКО Бабић, грађевински инспектор Одсека за инспекције Града Бањалука, осуђен је у Окружном суду у Бањалуци на две године затвора због примања 5.000 КМ мита. Осим казне затвора Бабићу је изречена и новчана казна од 6.000 КМ, те петогодишња забрана обављања послова урбанистичко-грађевинског инспектора. Дужан је и да врати 5.000 КМ које је стекао кривичним делом.
24. 09. 2025. у 05:00

"МУСЛИМАНИ У ВЕЋУ НАРОДА ЧЕКАЈУ ЗАДЊИ ДАН ДА РАСТЕГНУ СИТУАЦИЈУ" Додик: Нисмо одустали од референдума, чекамо одлуку Уставног суда (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Милорад Додик поручио је да не одустају од референдума и да се чека одлука Уставног суда Републике Српске како би се створили услови и започела афирмација изласка на референдум.
23. 09. 2025. у 18:25
Коментари (0)