ПИЈАНИ ВОЗАЧИ ИЗА РЕШЕТАКА: Велика акција полиције у Дервенти, Броду и Теслићу
У ПОЈАЧАНОЈ акцији санкционисања возача који возе „под гасом“, припадници Полицијске управе Добој на подручју те регије протеклог викенда ухапсили су четворицу пијанца за воланом, по једног у Теслићу, Броду и двојицу у Дервенти.

Фото: Д. Поздеровић
Полиција је у Теслићу ухапсила лице чији су иницијали Н.М. из ове општине, возача код кога је утврђено присуство алкохола у крви од 2,12 промила.
Из добојске Полицијске управе саопштено је да је пијани возач ухапшен у недељу, а исти дан у Броду је ухапшено лице К.М. из ове општине, возач код кога је утврђено присуство алкохола у крви такође од 2,12 промила.
Симптоматично је да је такође у недељу исти проценат алкохола, 2,12 промила, „надувао“ и трећи ухапшени возач у Дервенти иницијала А.Л. Исте вечери његов суграђани Љ.Н. попио је нешто мање, са 1,89 промила алкохола у крви, али му се ипак придружио на трежњењу у дервентској полицијској станици.
Препоручујемо

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)