СДС У УГЉЕВИКУ НА ВЛАСТИ ОД ОСНИВАЊА: "Увек уз свој род и кад је најтеже"

ПРЕДСЕДНИК општинског одбора Српске демократске странке Угљевик Василије Перић поручио је, поводом славе те странке Светих апостола Петра и Павла-Петровдан, да је „СДС увек уз свој род и кад је најтеже“.

СДС У УГЉЕВИКУ НА ВЛАСТИ ОД ОСНИВАЊА: Увек уз свој род и кад је најтеже

фото: В.Митрић

Подсећајући да је странка основана пре 31 годину, „у времена тешка, али је успела да предводи свој народу за права, демократију, слободу за Републику Српску, од стварања и послератне тешке битке за њено очување“.

- Српски народ се борио за свој идентитет, слободу, своје право да живи на овим просторима и захваљујући тој борби, коју је предводио СДС, остварена је велика победа-Република Српска -нагласио је Перић. -Захвални смо првом руководству Републике Српске, а које је уједно тада, било и руководство СДС.

фото: В.Митрић

Перић је додао да је у континуитету СДС на челу ове подмајевичке општине од оснивања странке.

-Трудићемо да радимо још боље како би наш Угљевик и сви његови грађани имали још више напретка - обећао је Перић.

фото: В.Митрић

Обред ломљења славског колача одржан је у угљевичком храму Свете Петке Параскеве.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

Коментари (0)

СПЕКТАКЛ У ФИНАЛУ! Разиграни Зверев сања чудо против неприкосновеног Синера