И АУТО ЈЕ ПРЕРАДИО ЗА ШВЕРЦ: СИПА зауставила кола код Јабланице, возач ухапшен одмах после претреса!
ПОЛИЦАЈЦИ Државне агенције за истраге и заштиту (СИПА), у сарадњи са колегама из Херцеговачко-неретванског кантона, су на магистрали, на подручју општине Јабланица, зауставили и претресли аутомобил.

Фото: СИПА
После претреса возач је ухапшен због сумње да се бавио недозвољеним прометом акцизних производа.
Током претреса возила полицајци су открили 3.500 кутија цигарета различитих произвођача без акцизних маркица, скривене у посебно израђеном гепеку. Привремено је одузето и возило, које је било наменски урађено за кријумчарење цигарета, као и три мобилна телефона.
У оквиру акције полицајци су претресли стамбене и помоћне обекте које користи осумњичени.
Препоручујемо

НА РАЧУНУ ДО 2.000 КМ: Почела исплата пензија у Републици Српској
08. 07. 2021. у 19:23

ОБГРЛИО ЈЕ ОКО СТРУКА: Да ли је ова лепотица изабраница Драшка Станивуковића? (ФОТО)
08. 07. 2021. у 18:29

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ИСПОВЕСТ ЗА НЕВЕРИЦУ: Усред свадбе у Краљеву спавала са свештеником - оно што је уследило још је луђе
ИСПОВЕСТ отвара бројна питања о границама морала, слабостима и људској природи. Да ли је она само жртва љубави или свесно саучесник у туђем греху?
18. 06. 2025. у 14:33
Коментари (0)