НЕБОЈША ВУКАНОВИЋ УХАПШЕН: Посланик приведен у Требињу (ВИДЕО)
НЕБОЈША Вукановић, посланик СДС-а у Народној скупштини РС, ухапшен је данас у Требињу, потврђено је медијима у Полицијској управи Требиње.
Фото: БНТВ
Небојша Вукановић, посланик у Народној скупштини РС, И најгласнији опозиционар у Српској ухапшен је данас у Требињу, потврђено ј у Полицијској управи Требиње.
Из полиције су додали да ће више детаља бити саопштено током дана.
Бојан Стевић, председник Окружног суда у Требињу потврдио је да је јутрос њега и Милана Босића, предсједника Основног суда у Требињу, Вукановић извријеђао због чега је деловала и полиција.
- Испред Палате правде у Требињу још јутрос рано док смо ја и колега окружни тужилац Жарко Милић били испред зграде сусрео нас је Небојша Вукановић и почео да вређа. Говорио нам је да смо корумпирани, да радимо онако како нам власт нареди, да на нас утиче мафија и да нас је одавно требало сменити на шта смо ми ћутали. Тек када сам изашао на паузу са колегом председником Основног суда Миланом Босићем и свратио у башту хотела Платани да попијемо кафу поново се ту нашао Небојша Вукановић упућујући нам такође непримерене речи, рекао је Стевић за "Независне".
Очевици испред хотела Платани тврде да их је Вукановић и псовао, а Стевић није желио давати више детаља.
Он каже да ово није први пут да Вукановић среће њега и његове колеге и добацује им непримерене речи.
(Аваз.ба)
Препоручујемо
У БОСНИ И ХЕРЦЕГОВИНИ 83 НОВООБОЛЕЛИХ: Од последица короне преминуло 14 пацијената
23. 05. 2021. у 17:00
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).
25. 03. 2026. у 10:29
Коментари (0)