МАСОВНА ПУЦЊАВА НА КОНЦЕРТУ: Убијена девојчица, већи број рањених
ВИШЕ од 10 људи рањено је из ватреног оружја током концерта у Северном Чарлстону у америчкој држави Јужна Каролина, међу којима је и једна девојчица (14), која је изгубила живот, саопштила је данас полиција.
Фото: Танјуг/АП
Први подаци указују да је избила туча на недозвољеном и ненајављеном концерту у суботу, саопштила је полиција Северног Чарлстона, а пренео АП.
Полиција је добила позив око 22.30 у суботу и на лицу места несреће затекла рањене људе, рекао је заменик локалне полиције Скот Декард.
Преостале жртве пуцњаве су већ биле превезене у болнице, а још се не зна име осумњиченог.
Фокс њуз додаје да је, осим убијене девојчице, рањено најмање 14 особа.
Препоручујемо
СТРАВА И УЖАС У АМЕРИЦИ: Током викенда девет масовних пуцњава, убијено 15 људи!
10. 05. 2021. у 15:45 >> 15:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)