НЛО УРАЊА У ТИХИ ОКЕАН: Снимак у близини Калифорније је начинила америчка ратна морнарица (ВИДЕО)
НЕДАВНО објављени снимак мистериозног летећег објекта, који је настао у близини обале Калифорније, је аутентичан, потврдило је америчко министарство одбране.

Архива
Пентагон је навео да је снимак лоптастог објекта забележен са једног од ратних бродова морнарице и да је истрага у току.
Снимак је објавио познати амерички филмски уметник Џереми Корбел. На зрнастом снимку начињеном инфрацрвеном камером, види се округли објекат како лебди изнад океана пре него што падне у воду.
Недуго пошто је видео почео да циркулише друштвеним мрежама, из Пентагона су потврдили његову аутентичност.
-Могу да потврдим да је видео снимио припадник морнарице и да је у току истрага о том случају, саопштила је Сусан Гоф, портпаролка морнарице.
Истрагу о овом случају води специјална група за неидентификоване феномене у ваздуху (УАПТФ) формирана као део обавештајних структура Пентагона.
На снимку се чују и гласови морнара, који су веома изненађени оним што виде, а један од њих говори другом да забележи место где је објекат пао у океан.
Џереми Корбел, који се поред уметности, бави и прављењем документараца о НЛО, тврди да је видео снимљен близу Сан Дијега 2019. године. Како каже, снимак је настао у командном центру ратног брода „Омаха“.
Он је објавио и наводне записнике са војног састанка о том питању, на којима се види да су покушаји да се олупина објекта нађе у води после пада били безуспешни, преноси РТ.
Пентагон је раније саопштио да је укинуо свој програм за праћење НЛО, али је прошле године, у извештају Сенату, објављено како је тај посао наставило друго тело, УАПТФ. Сенат је том телу наложио да објави своје извештаје о НЛО до јуна.
rs.sputniknews.com
Препоручујемо

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)