УБИСТВО НА ЈЕЗЕРУ: Пронађено тело мајке петоро деце, детективи верују да су се убица и жртва познавали

Novosti online

12. 04. 2021. у 18:41

ТЕЛО Егл Венгелин (35) откривено је у језеру у Сафоку у петак.

УБИСТВО НА ЈЕЗЕРУ: Пронађено тело мајке петоро деце, детективи верују да су се убица и жртва познавали

Фото: Фејсбук

Екипе хитне помоћи пријавиле су трагедију у језеру у сеоском парку нешто пре 7 сати ујутро.

Тело је касније идентификовано као госпођа Венгелин, која је пореклом из Литваније.

46-годишњак ухапшен због сумње да је извршио убиство приведен је на испитивање у полицију.

Њeн пријатељ рекао је да је она била „вољена ћерка и сестра“ и истакао да је „петоро деце остало без маме“ након њене трагичне смрти.

Детективи верују да су се убица и жртва познавали.

Додатне патроле покушавају да пруже сигурност, рекла је полиција, преноси Сан.

Службеници настављају да апелују на сведоке, посебно на оне који су били на подручју и који су можда видели или чули било шта сумњиво, да ступе у контакт са њима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

РУСЕ ОДУШЕВИЛА ВЕСТ ИЗ СРБИЈЕ: Видели ово - и славе на сав глас