ГРЧКА ПОЛАКО ПОПУШТА МЕРЕ: Од 5. априла се отварају малопродајни објекти

Тањуг

31. 03. 2021. у 21:13

ГРЧКА влада је потврдила да ће отворити малопродајни сектор 5. априла са одређеним рестриктивним мерама, рекао је данас министар за кризна питања Никос Хардалијас.

ГРЧКА ПОЛАКО ПОПУШТА МЕРЕ: Од 5. априла се отварају малопродајни објекти

Фото: ЕПА

Он је најавио и да ће од недеље 3. априла моћи да се у једном аутомобилу нађе цела породице или највише три особе из различитих домаћинстава, уколико желе да путују у друге регије ради спортских активности, пренела је агенција АНА.

Одлука о отварању школа биће донета следеће недеље, додао је министар.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО Захарова упутила мистериозну поруку Западу

"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".

01. 11. 2025. у 19:52

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Коментари (0)

МОЈ ЕМОТИВНИ ЂОЛЕ Сашка Веселинов ухватила мужа док плаче