УКРАЈИНСКИ СНАЈПЕРИСТИ УБИЛИ ХЕРОЈА: Спасавао децу са линије ватре, изрешетали га без милости
04. 03. 2021. у 17:08
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова Доњецке Народне Републике известило је јавност да је један полицајац убијен током евакуације деце на линији борбе.
Повезане вести

ОБОРЕНО СЕДАМ ВОЂЕНИХ АВИОНСКИХ БОМБИ: Руска војска муњевито напредује, ослобођена још једна област
СИСТЕМИ противваздушне одбране оборили су седам вођених авионских бомби "ЈДАМ" америчке производње и 234 беспилотне летелице авионског типа.
19. 06. 2025. у 15:31
Најновије из рубрике

ПОГИНУО ТВ КОМЕНТАТОР: Александар прелазио пругу на недозвољеном месту, а онда је дошло до трагедије
ПОЗНАТИ спортски коментатор Александар Гришин трагично је преминуо у 48. години.
05. 08. 2025. у 23:59

ЊУЈОРК ТАЈМС: Скандал око Епстина проширио се на велики број моћних личност
ВЕЛИКИ скандал око осуђеног сексуалног преступника Џефрија Епстина проширио се на велики број познатих и моћних личности, објавио је данас Њујорк тајмс.
05. 08. 2025. у 22:45

РИМ ЈЕ РУСОФОБИЧАН И ПРОУКРАЈИНСКИ: Руски амбасадор у Италији оценио да Кремљ више апсолутно не може да верује својим саговорницима
„ПОСЛЕ ковида, италијанска елита је изложена новим вирусима: русофобији и укрофилији“, изјавио је руски амбасадор у Риму Алексеј Параманов у интервјуу за „Известију“ који преноси „Стампа“, додајући да „у овом тренутку не можемо имати поверења у наше италијанске саговорнике“.
05. 08. 2025. у 22:30

АМЕРИКАНЦИ У ПАНИЦИ Нова смртоносна руска комбинација: Стелт авион и хиперсонична ракета, ово је нови пројектил за Су-57 (ВИДЕО)
РУСИЈА наставља да шири границе војне технологије.
05. 08. 2025. у 22:11

ЛИБАНСКИ ПРЕМИЈЕР: Позвао војску да стави све оружје у земљи под контролу владе
ЛИБАНСКИ премијер Наваф Салам изјавио је данас да је влада наложила либанској војсци да припреми план за консолидацију оружја под државном контролом до краја године, што значи да ће Хезболах и друге оружане групе морати да се разоружају, преноси Ројтерс.
05. 08. 2025. у 21:49
Antonio
04.03.2021. 17:16
Nemojte se čuditi ako su pucali hrvatski plaćenici.