МЕДОЈЕВИЋ ОШТРО: Објавио фотографију и жестоко оплео по свима који су подржали Бајдена (ФОТО)
ЛИДЕР Покрета за промене и један од лидера ДФ, Небојша Медојевић "честитао" је на Твитеру повратак у еру војних интервенција у САД.

Фото: Принтсцреен/Јутјуб/Pokret za Promjene
- Свима који су подржали марионету дубоке државе Бидона (Џо Бајден) желим срећан повратак у еру војних интервенција САД - написао је Медојевић и поделио фотографију којом се велича председнички мандат Доналда Трампа без војних интервенција.
Подсећамо, у четвртак 25. фебруара 2021, америчко ратно ваздухопловство напало је циљеве проиранских снага стационираних у Сирији.
Амерички борбени авион Ф-15 бацио је неколико бомби на циљеве група Катаиб Хезболах и Катаиб Сеид ал-Шухад у близини града Боу Кемал, на граници са Ираком.
У нападу је настрадало најмање 17 људи.
Препоручујемо

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)