НАЛЕТЕО НА ПРОТИВТЕНКОВСКУ МИНУ: Најмање 5 погинулих и 13 рањених
27. 02. 2021. у 13:06
У ЕКСПЛОЗИЈИ нагазне мине у сиријској провинцији Хама, погинуло је најмање петоро људи.
Најновије из рубрике
МЕРЦ И МАКРОН ПРАВЕ ОД ЕВРОПЕ ВЕЛИКУ МЕТУ Москва: Они не желе мир у Украјини
НЕМАЧКИ канцелар Фридрих Мерц наставља борбу за лидерство у "европској партији рата" и само додатно подиже улог у украјинском сукобу, понављајући мантре о наводној "претњи" из Русије, написао је на Телеграму председник Комитета Државне думе за међународне послове Леонид Слуцки.
11. 05. 2026. у 11:14
ДРАМАТАИЧНИ СНИМЦИ ОГРОМНОГ ПОЖАРА: Хиљаде хектара изгорело, наређене хитне евакуације (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ шумски пожар у округу Браорд шири се изнад Холи Лејка и Еверглејдса на Флориди. До сада је изгорело 4800 хектара земље, а ватрогасци покушавају да ставе пожар под контролу.
11. 05. 2026. у 10:55
"ДОШЛО ЈЕ ВРЕМЕ" Стуб: Европа сама да почне дијалог са Русијом
ПРЕДСЕДНИК Финске Александар Стуб сматра да је дошло време да Европа самостално започне преговоре са Русијом.
11. 05. 2026. у 10:55
ПУТИНОВО ЗДРАВЉЕ ОПЕТ У ЦЕНТРУ ПАЖЊЕ! Појавиле се нове слике, на Западу се наслађују: "Видно изморен, испијен и са натеченим образима"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о Путиновом здрављу нису нове, али овај пут су гласније него икад.
11. 05. 2026. у 10:54
МЕРЕ КОЈЕ ЈОШ НИСТЕ ЧУЛИ! Премијер аплеовао: Штедите гориво, не жените се у иностранству и радите од куће
ИНДИЈСКИ премијер Нарендра Моди позвао је грађане да што више штеде гориво, одустану од венчања у иностранству и раде од куће. Према Си-Ен-Ену, ове препоруке долазе као директна последица енергетске кризе изазване ратом са Ираном, која снажно погађа најмногољуднију земљу на свету.
11. 05. 2026. у 10:42
Коментари (0)