ЕПИДЕМИЈА У МАЂАРСКОЈ: 823 нова случаја - умрло још 85 особа
У Мађарској су у протекла 24 сата регистрована 823 нова случаја корона вируса, а још 85 ковид пацијената је преминуло, објављено је данас на званичном сајту koronavirus.gov.hu.
Фото: АП
У Мађарској су од почетка пандемије регистрована укупно 389.622 случаја корона вируса, а умрло је укупно 13.837 људи.
Опоравиле су се 298.773 особе, а тренутно је активно 77.012 случајева ЦОВИД-19.
На болничком лечењу је 3.979 ковид пацијената, од којих је 318 на респираторима.
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
"ОНИ СУ ТВОЈЕ ЖРТВЕ!" Папа јавно прозвао Трампа због ситуација у "српском" граду
ПАПА Лав позвао је на "дубоко размишљање" о начину на који се мигранти третирају у Сједињеним Државама, рекавши да су многи људи "дубоко погођени" политиком масовних депортација.
06. 11. 2025. у 12:50
Коментари (0)