БРИТАНСКИ МЕДИЈИ: За улазак у Британију обавезан карантин и два теста
СВАКО ко стиже у Велику Британију од уторка мораће да буде тестиран на ковид-19 другог и осмог дана по доласку, најавио је извештач британског Ај-Ти-Ви (ИТВ) без позивања на изворе, преноси Ројтерс.

Фото: ЕПА
„Да ли разумете да ће влада сутра објавити да ће СВИ путници који стигну у Британију морати да буду тестирани на ковид другог и осмог дана након што дођу и то не само они који стижу из земаља у црвеној зони и иду у хотелски карантин, већ и они који се изолују код куће “, написао је на Твитеру Пол Бренд, извештач Ај-Ти-Ви.
Влада Велике Британије је раније саопштила да ће британски држављани, који стижу из земаља са кризном ситуацијом везаном за корона вирус, од 15. фебруара бити смештени у десетодневни хотелски карантин.
То ће се односити на путнике из земаља са „црвене листе“, као што су Јужна Африка и латиноамеричке државе.
Препоручујемо

БИТАНИЈА ХОЋЕ ЗАШТИТУ ОД МУТАЦИЈА: Купују још 50 милиона вакцина од CureVac-а
08. 02. 2021. у 20:07

КОРОНА У ВЕЛИКОЈ БРИТАНИЈИ: Пад броја преминулих, скок броја новозаражених
04. 02. 2021. у 17:50

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)