ОВО ЈЕ БАЈДЕНОВА ЋЕРКА: Каже да је поносна на оца, а овако је описала тренутак када је однео победу на изборима (ВИДЕО)

УОЧИ инаугурације Џоа Бајдена за новог председника САД-а, његова ћерка Ешли Бајден дала је интервју за Тудеј шоу.

ОВО ЈЕ БАЈДЕНОВА ЋЕРКА: Каже да је поносна на оца, а овако је описала тренутак када је однео победу на изборима (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен/Твитер/@TODAYshow

- Тако сам поносна на њега - рекла је на почетку овог интервјуа Ешли.

Говорила је и о победи свог оца, те је, кроз смех, рекла да је лежала у тренутку када су сазнали да је победио.

- Одједном сам чула тату како вришти, те сам сишла доле. Након свог тог узбуђења, села сам до оца и држала га за руку, док је он разговарао на телефон - открила је Ешли.

Напоменула је и да је у овој породици важи правило да, без обзира где јој се отац налази, уколико га назове неко од деце - он ће прекинути све како би се јавио.

Ешли је говорила и о односу својих родитеља.

- Џил ће га увек подсетити да је заборавио да изнесе смеће. Чак и јутрос му је напоменула да је заборавио да опере чинију након што је појео житарице - рекла је Ешли.

Закључила је како је њена мајка највећа подршка оцу, неустрашива и лојална.

(Радио Сарајево)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?

ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.

09. 07. 2026. у 13:29

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!