ЦРНЕ БРОЈКЕ: У Британији више од 80.000 људи преминуло од корона вируса
БРОЈ преминулих од вируса корона у Великој Британији од почетка пандемије премашио је 80.000, пошто је у последња 24 сата умрло још 1.035 особа.

EPA
Регистровано је 59.937 нових случајева корона вируса, преноси ББЦ.
Ове бројке иако велике, показују пад у односу на претходне дане. Број новозаражених мањи је за око 8.000 у односу на претходни дан, а број умрлих за око 300.
Препоручујемо

ЗАХТЕВА ПООШТРАВАЊЕ МЕРА - Саветница британске владе: Закључавање "превише лабаво"
09. 01. 2021. у 15:53

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)