ЈЕЗИВА СМРТ: Кристина силована и убијена након дочека Нове године, у кади пронађено њено тело пуно модрица и посекотина
ЈЕДАНАЕСТ мушкараца оптужено је за групно силовање и убиство након што је 23-годишња стјуардеса Кристина Анхелика Дасера пронађена мртва у кади у хотелу на Филипинима.
Фото: Инстаграм
Како преноси “Дејли мејл”, Дасера је прошле недеље с колегама допутовала у луксузни хотел “Сити Гарден” у граду Макатију како би прославила Нову годину. Дан после славља, њен колега Ромел Галида пробудио се око 10 сати, видео да лежи у кади. Мислећи да спава, покрио ју је ћебетом и вратио се на спавање.
Када се Галида након неколико сати поновно пробудио, видео је да је девојка без свести и да је поплавела. Позвао је хитну помоћ и дао вештачко дисање колегиници, али она није реаговала. Хитна помоћ ју је одвезла у болницу у Макатију, али лекари нису могли да јој помогну и констатовали су смрт.
Истражитељи тренутно чекају налаз обдукције, али су рекли да су на Дасериним бутинама и коленима пронашли маснице и посекотине. Рекли су и да постоје индиције да је била жртва сексуалног насиља.
Локални медији пишу да је полиција оптужила за силовање и убиство 11 мушкараца који су боравили хотелским собама које су биле одмах поред њене. Начелник полицијске управе града Макатија Харолд Депоситар рекао је да су оптужбе привремене јер се чекају налази обдукције.
Три оптужена мушкарца већ су се предала полицији, а осморо их је још на слободи.
Истрага овог случаја још траје.
(Дејли мејл)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СИЈАРТОВ ШОК ПОТЕЗ! Напустио функцију, а нови ангажман многе ће изненадити
15. 07. 2026. у 15:24
УХВАЋЕН ПИРОМАН С УПАЉАЧЕМ И НОВИНАМА: Пожари и даље букте широм Француске
15. 07. 2026. у 15:09
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)