ПРЕМИНУЛЕ 563 ОСОБЕ: У Русији од короне оболело још 29.018 људи

Биљана Ристивојевић

25. 12. 2020. у 10:51

БРОЈ оболелих од ковида 19 у Русији је данас 29.018, а преминуло је 563 људи, пренео је кризни штаб те земље.

ПРЕМИНУЛЕ 563 ОСОБЕ: У Русији од короне оболело још 29.018 људи

Фото: ЕПА

Број оболелих од корона вируса попео се на 2.992.706, а преминуло је 53.659 особа, додаје ТАС С.

Данашњи број преминулих мањи је него у четвртак, када је умрло 635 људи, а смртност је 1.79 одсто.

У Русији је 27.397 људи здравим у претходна 24 часа, чиме је број особа које су се опоравиле од ковида 19 сада 2.398.254, што је 80.1 одсто.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: Било је лепо...

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."

НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.

04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11

Коментари (0)

САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО! Познато када Шеј Гилџес Александер и Никола Јокић одмеравају снаге, ево који су термини утакмица Денвера и Оклахоме