КОРОНА ОДНЕЛА ЈОШ 802 ЖИВОТА: У Француској вирусом заражено скоро 12.000 људи

У Француској је у последња 24 сата потврђено 11.795 нових случајева корона вируса, а преминуле су 802 особе, саопштило је данас Министарство здравља.

КОРОНА ОДНЕЛА ЈОШ 802 ЖИВОТА: У Француској вирусом заражено скоро 12.000 људи

Фото: ЕПА

Број особа на интензивној нези мањи је у односу на претходи дан за 18 и сада износи 2.728, од 24.964 хоспитализована пацијента, преноси Ројтерс.

У тој земљи је од почетка епидемије забележено 2,49 милиона случајева корона вируса, а преминуле су 61.702 особе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

МРАК НА КРИМУ: Цео Севастопољ остао без струје, узрок је језив