БИЛ ГЕЈТС РАЗБЕСНЕО ГЛЕДАОЦЕ: Причао о економској катастрофи због короне, један детаљ изазвао гнев народа (ВИДЕО)

У ИНТЕРВЈУУ за Си-Ен-Ен, саоснивач Мајкрософта Бил Гејтс изазвао је гнев великог броја људи због како изјавом да сматра примереним затварање кафића и ресторана, тако и још једним детаљем.

БИЛ ГЕЈТС РАЗБЕСНЕО ГЛЕДАОЦЕ: Причао о економској катастрофи због короне, један детаљ изазвао гнев народа (ВИДЕО)

Фото: Си-Ен-Ен принтскрин

Наиме, Гејтс је причао о економским последицама короне, а многи гледаоци су приметили да се Гејтс насмејао у тренутку када је рекао да је економски утицај пандемије много већи него што је то предвидео пре пет година.

Говорећи о затварању кафића и школа, Гејтс је рекао да је то неопходно.

- Барови и ресторани у већини земље ће бити затворени како идемо у овај талас. Мислим да је, нажалост, то нужно. У зависности од тога колико је озбиљно, одлука о школама је много више компликована. Бенефити су врло велики, количина трансмисије вируса није иста као у ресторанима и баровима. Компромиси ће морати да буду учињени, али следећих четири до шест месеци морамо да радимо најбоље што можемо јер можемо да видимо крај овога и не желите да видите некога кога волите да буде последњи који ће умрети од корона вируса - рекао је саоснивач Мајкрософта.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

ТОС ПРОМОВИШЕ ЛЕТОВАЊЕ У СРБИЈИ: Када детаљно упознате наше прелепе планине, нема шансе да им одолите