КОРОНА ХАРА САД: Тексас први у САД потврдио више од милион заражених
08. 11. 2020. у 11:29
ТЕКСАС је прва америчка држава у којој је број заражених корона вирусом премашио милион, док је у целој земљи већ три пута у мање од недељу дана потврђено више од 100.000 новооболелих дневно, јавља Ројтерс.
Повезане вести

КОРОНА СЕ ЗАХУКТАВА У САД: Више од 90.000 нових НОВИХ случајева
АМЕРИЧКИ Центар за контролу и превенцију болести саопштио је данас да је од последњег пресека у САД регистровано 90.155 нових случајева корона вируса и да је у истом периоду преминуло 1.055 људи.
30. 10. 2020. у 20:38
Најновије из рубрике

ЛАВРОВ: Трамп је искрено заинтересован за окончање сукоба у Украјини
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп је искрено заинтересован за окончање сукоба у Украјини.
27. 09. 2025. у 20:37

ЈОШ ЈЕДНА ЗЕМЉА ЗАТВОРИЛА АЕРОДРОМ ЗБОГ УПАДА МИСТЕРИОЗНЕ ЛЕТЕЛИЦЕ: Стручњаци позивају на појачан надзор
ПИСТА Полдербаан на аеродрому Шипол у Холандији била је привремено затворена на 45 минута после појаве дрона.
27. 09. 2025. у 20:28

УЖАСНА ТРАГЕДИЈА У ИНДИЈИ: У стампеду погинула 31 особа, међу њима троје деце (ФОТО/ВИДЕО)
НАЈМАЊЕ 31 особа, укључујући и децу, погинула је у суботу увече у стемпеду који је избио током политичког митинга у јужном делу Индије.
27. 09. 2025. у 20:09

ДЕСЕТ ДЕМОНСТРАНАТА ПОВРЕЂЕНО У СУКОБИМА СА ПОЛИЦИЈОМ: Гађали флашама, каменицама и петардама (ВИДЕО)
ОКО ДЕСЕТ пропалестинских демонстраната повређено је данас у сукобу са полицијом, када су покушали да пробију кордон полиције како би стигли из италијанског града Торина до аеродрома у месту Казеле.
27. 09. 2025. у 19:54

ХРВАТСКИ ВОЈНИЦИ УБИЛИ СРПСКЕ СТАРЦЕ НА КУЋНОМ ПРАГУ: Навршава се 30 година од злочина у Вариводама код Книна
НАВРШАВА се 30 година од некажњеног злочина над српским цивилима у Вариводама код Книна, које су хрватски војници пронашли и убили у њиховим кућама два месеца након завршетка хрватске злочиначке операције "Олуја", саопштио је данас Информационо-документациони центар "Веритас".
27. 09. 2025. у 19:07
Коментари (0)