БАЈДЕН СЕ ПОНОВО ОГЛАСИО НА ТВИТЕРУ: Сваки глас мора да се преброји!
05. 11. 2020. у 15:39
СВАКИ глас мора да се преброји, поручио је данас на Твитеру демократски председнички кандидат Џо Бајден, у време када неколико кључних савезних држава и даље броји гласове.
Повезане вести
ЈЕЗИВИ СНИМЦИ НАПАДА ИСПРЕД БЕЛЕ КУЋЕ: Трампове присталице нападнуте, четворо повређених (ВИДЕО)
У ВАШИНГТОНУ, недалеко до Беле куће, повређене су четири особе у нападу ножем, јавља Ен-Би-Си.
04. 11. 2020. у 14:33
СРПСКА НОВИНАРКА ИЗ ВАШИНГТОНА О ИЗБОРИМА: Демократе ће морати да прихвате да велики проценат људи гласа за Трампа
АМЕРИЧКА новинарка српског порекла, извештач из Беле куће, Ксенија Павловић, изнела је своје виђење тренутне ситуације у САД, док се броје гласови који ће одлучити новог председника - Доналда Трампа или Џоа Бајдена.
04. 11. 2020. у 14:09
ПРВИ ПРИЗНАО ПОРАЗ НА ИЗБОРИМА: Ове године неће ући у Белу кућу, спрема се за следећу председничку трку
АМЕРИЧКИ репер Кање Вест је признао пораз на америчким председничким изборима, али је и најавио своје учешће на следећој "трци" за шефа Беле куће 2024. године.
04. 11. 2020. у 13:12
КЉУЧНЕ ДРЖАВЕ КОЈЕ ЋЕ ОДЛУЧИТИ ПОБЕДНИКА: Цео свет гледа у њих, Трамп и Бајден у љутој борби за гласове
ЧИНИ се да у скоријој историји САД није било избора који су толико поларизовали америчко друштво, и који су били толико неизвесни до самог краја.
04. 11. 2020. у 12:41
ДРАМАТИЧАН ФИНИШ АМЕРИЧКИХ ИЗБОРА: Бајден осваја Висконсин, "за длаку" је испред Трампа
ДЕМОКРАТСКИ кандидат Џо Бајден је на основу 95 одсто пребројаних гласова преузео вођство у савезној држави Висконсин.
04. 11. 2020. у 11:09
ИЗБОРИ У САД Застој у бројању гласова у четири државе
ЧЕТИРИ државе - Пенсилванија, Висконсин, Мичиген и Џорџија - оставиле су на десетине хиљада гласова по страни, чиме су успорили трку за Белу кућу, преноси ЦНН.
04. 11. 2020. у 08:20
"ХОЋЕ ДА НАС ПОКРАДУ!"Трамп се поново огласио на Твитеру, па најавио обраћање!
ИЗБОРНА трка у Америци улази у завршницу, а председник Трамп се поново обратио јавности на свом Твитер налогу.
04. 11. 2020. у 07:01
БАЈДЕН ТВРДИ: На путу смо да победимо!
ДЕМОКРАТСКИ кандидат Џо Бајден обраћа се својим присталицама.
04. 11. 2020. у 06:49
Најновије из рубрике
1,6 милиона Кинеза стиже у Европу, Америку и остатак Азије - постројење и у Мађарској
НАСТАВЉАЈУ са агресивним ширењем присуства у иностранству и јачањем своје улоге у глобалној транзицији ка електромобилности.
11. 11. 2025. у 16:50
ЗОВЕ СЕ ТРАМП: Белгија добила нову десничарку партију
ПОЈАВИО се нови играч на белгијској политичкој сцени и носи врло карактеристично име – ТРАМП.
11. 11. 2025. у 16:42
СРУШИО СЕ НОВООТВОРЕНИ МОСТ: Велике падавине изазвале пукотине, још се не зна има ли жртава после драме у Сечуану (ВИДЕО)
НОВООТВОРЕНИ мост у кинеској провицнији Сечуан делимично се срушио, али још није познато да ли је било жртава.
11. 11. 2025. у 16:37
КАПРУН: 155 мртвих, нико крив – аустријски „модел“ одговорности без имена
Двадесет пет година после пожара у тунелу успињаче – воза код Капруна, Аустрија и даље нуди школски пример како се технички пропуст, слаб надзор и бирократска самоувереност претварају у правни вакум. Дана 11.11.2000. године воз је плануо као бакља, 155 људи изгубило је живот за неколико минута, а институције су после дугих поступака, произвеле закључак без тежине, нема довољно доказа за кривичну одговорност. Одговорност, дакле, постоји као апстрактна категорија; конкретно је не сноси нико.
11. 11. 2025. у 16:34
У ВЕЗИ И СА МАЈКОМ И СА ЋЕРКОМ: Љубавна тројка шокирала свет (ВИДЕО)
КАДА популарни јутјубер објави да чека дете, обично се очекују честитке, срца и одушевљени коментари.
11. 11. 2025. у 16:01
Коментари (0)