ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА ЈЕРМЕНЕ: Алијев се огласио поводом рата на Кавказу
ПРЕДСЕДНИК Азербејџана Илхам Алијев изјавио је да је азербејџанска војска успела да преузме контролу над још седам насеља у Нагорно-Карабаху.
Фото: Пред.админ.Азерб
Како је рекао, реч је о селима Мирјак, Кавдар Џабраилски, Мешдисмајили, Шафибејли Заглински, Бапарат, Гаракишилер, Гарачали Губадлински.
Претходно је Алијев рекао да је званични Бакуз спреман да заустави рат у Нагорно-Карабаху, али да би се то десило Јереван се мора обавезати да ће повући војску са окупираних територија.
Председник Азербејџана је истакао да компромис Јеревана треба да буде „потпуно ослобађање свих окупираних територија у складу са резолуцијама Савета безбедности УН и реализацијом њихових основних принципа“.
Подсетимо, борбе на контакт линији зараћених страна у Нагорно-Карабаху почеле су 27. септембра. Баку и Јереван међусобно се оптужују за избијање сукоба.
(Спутњик)
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)