БАЈДЕНОВ СИН ЛАЖЕ! У ФБИ стижу докази о корупцији, један човек зна све (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ Федерални истражни биро (ФБИ) је затражио од пословног сарадника Хантера Бидена, Тонија Бобилинског, да у петак присуствује интервјуу - дан након што је изнео оптужбе против Џоа Бајдена.
Фото: AP Photo/Patrick Semansky
Бобилински тврди да поседује мејлове и СМС поруке које показује да Бајден млађи није говорио истину.
Он има три телефона за која је рекао да ц́е их предати и за које каже да показују 'корупцију' породице Бајден.
ФБИ је рекао да неће коментарисати „у складу са нашом уобичајеном праксом да се нити потврђује нити негира постојање истраге“.
Састанак, чак и ако се о томе мало говори, могао би створити утисак истраге о Трамповом супарнику на председничким изборима - док председник прелази земљу и оптужује Бајдена и његовог сина за „корупцију“.
То се догађа након што је Трамп тражио од државног тужиоца Била Бара да „уради нешто“ у вези са е-порукама на лаптопу Хантера Бајдена, а извештава се и да је разговарао о отпуштању директора ФБИ-а Цхриса Враиа, за кога је обоје фрустрирано што нису испоручили октобарско „изненађење“ паралелно поновно отварање истраје слично оној о мејловима Хилари Клинтон.
Бобулински је разговарао са новинарима у хотелу Мериот у центру Нешвила три сата пре почетка коначне председничке дебате - и рекао да ц́е предати три мобилна телефона ФБИ-у и састати се са републиканским сенаторима о својим бившим пословним договорима.
Рекао је да је љут на Хантера након што је желео да искористи средства за потенцијални уговор са кинеском енергетском компанијом која је била његова „Хунтерова лична касица касица“.
- Пружиц́у ФБИ уређаје који садрже доказе који поткрепљују оно што сам рекао, тако да тренутно нец́у постављати питања - рекао је новинарима који чине путујуц́и новинарски фонд председника Доналда Трампа.
- Чуо сам Џоа Бајдена како каже да никад није разговарао о послу с Хантером - то је лажно. О томе имам сазнања из прве руке, јер сам се директно бавио породицом Бајден, укључујуц́и и Џоа Бајдена - рекао је Бобулински.
- Прошле недеље ми је рекао неко ко је такође био умешан у ово питање да ц́е, ако будем изашао у јавност са тим информацијама, сахранити све нас, човече - укључујуц́и Биденове. Не желим никога да сахраним - рекао је.
Описао је оно за шта је рекао да је био састанак са Џоом Бајденом 2. маја 2017. године како би се разговарало о пословном подухвату који укључује Кину и који би инвестирао у инфраструктуру, некретнине и технологију у САД.
- На мом отприлике једносатном састанку са Џоом те ноц́и разговарали смо о Бајденовој историји, Бајденовим породичним пословним плановима са Кинезима с којима је он био упознат барем на високом нивоу - рекао је он.
(Дејли мејл)
Препоручујемо
ЗАХВАЛНОСТ СРПСКОМ НАРОДУ: Трампов човек од поверења код Срба! (ФОТО)
24. 10. 2020. у 09:59
ДОДИК О ИЗБОРИМА У САД: Неће ваљда Срби гласати за Бајдена србомрзца!
23. 10. 2020. у 20:18
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)
ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.
17. 02. 2026. у 20:01
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)