НАЈВИШЕ ОД ПОЧЕТКА ЕПИДЕМИЈЕ У Русији рекордан број новозаражених - 16.319, умрло 269
У РУСИЈИ је у последња 24 сата потврђено 16.319 нових случајева корона вируса, што је највиши дневни пораст од почетка епидемије, саопштио је данас руски кризни штаб.
Фото: АП
Од укупног броја новозаражених, 4.999 је регистровано у Москви.
Од последњег пресека забележано је и 269 смртних случајева.
У Русији су тренутно активна 321.392 случаја, преноси Тас с.
Од почетка епидемије у тој земљи је заражено укупно 1.431.635 особа, од којих је 24.635 преминуло.
Препоручујемо
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)
ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.
17. 02. 2026. у 20:01
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)