ЈЕРМЕНИ СУ ДИВАН НАРОД И ЗАСЛУЖУЈУ МИР: Елтон Џон се придружио акцији подршке Јерменији у сукобу у Нагорно-Карабаху
ПЕВАЧ Елтон Џон се придружио акцији подршке Јерменији у сукобу у Нагорно-Карабаху, објавивши на свом Инстаграм налогу црвени квадрат и хештег #PeaceForArmenians.

Фото ЕПА
- Прикључујем се акцији, објављујем црвени квадрат, јер желимо мир за Јермене - написао је британски певач.
Елтон Џон је рекао да је Јерменију посетио 2018. године и да је "био изненађен добротом и хуманошћу" народа.
- Јерменија и непризната Република Арцах су под ударом неразумне азербејџанско-турске агресије. Цивили постају жртве и на обе стране бесмислено гину људи. Јермени су диван народ и заслужују мир - додао је.
Сва дешавања у Нагорно-Карабаху можете пратити у блогу уживо КЛИКОМ ОВДЕ!
Препоручујемо

СТРАВИЧНЕ СЦЕНЕ РАТА: Људи остају без домова и најближих, гранате и ракете падају по градовима (ВИДЕО)
05. 10. 2020. у 13:59 >> 14:13

У НАГОРНО-КАРАБАХУ УБИЈЕНА 93 ПЛАЋЕНИКА ИЗ СИРИЈЕ: Нова тура бораца већ кренула на фронт
05. 10. 2020. у 11:55

АМЕРИКО, СПРЕМИ СЕ: Иран узвраћа ударац
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 15:33

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина
СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.
21. 06. 2025. у 10:39
Коментари (0)