МЕЛАНИЈА НЕЋЕ ПОСЕТИТИ ТРАМПА: Да не би заразила особље
СУПРУГА америчког председника Доналда Трампа Меланија, која као и он има вирус ковид-19, неће посетити супруга у болници због ризика по запослене.
Фото: Танјуг/АП
Прва дама САД остала је у Белој кући, пише НБЦ њуз.
"Она има ковид. Тако нешто би изложило агенте који је возе и медицинско особље које иде са њом, ризику да и они оболе", рекао је један од званичника.
Амерички председник се од петка увече налази у болници, док је Меланија остала у Белој кући.
Препоручујемо
ПРЕДСЕДНИК ТРАМП ЉУТ: Због изјава о његовом здравственом стању супротних од лекарских
05. 10. 2020. у 08:12
ТРАМП БИО КРИТИЧНО: Председник САД добро, обратио се јавности из болнице
05. 10. 2020. у 06:47
ЈЕДАН ТВИТ МЕЊА СВЕ: Трамп позитиван на корону, Дау Џонс потонуо за скоро 400 поена
02. 10. 2020. у 09:35
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)
ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.
17. 02. 2026. у 20:01
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)