ИЗГОРЕО ХОТЕЛ ПУН ТУРИСТА, ИМА СТРАДАЛИХ: Стравичне фотографије пожара
НАЈМАЊЕ једна особа је погинула, а десет је повређено у огромном пожару који је јутрос избио у хотелу у шпанском граду Марбељи, популарном међу британским туристима.
Фото: Твитер
Најмање 100 гостију налазило се у Сиси бутик хотелу у регији Коста дел Сол, када је јутрос нешто после 6 сати избио пожар.
Како наводи, верује се да је жртва, чија националност није потврђена, погинула док је покушавала да побегне од пожара.
Пламен и густи, црни облак дима, који су се уздигли изнад хотела, могли су да се виде на удаљености од више километара.
Сви гости и запослени евакуисани су из зграде, као и станари стамбеног блока поред хотела због величине пожара.
Узрок пожара, који су ватрогасци гасили дуже од три сата, није познат и истрага је у току.
Како преносе шпански медији, четири особе су пребачене у болницу у тешком стању.
(Телеграф)
Препоручујемо
НОВА СТУДИЈА: Потврђено да је прачовек ходао усправно пре седам милиона година
06. 01. 2026. у 23:45
ПУТИН ЧЕСТИТАО ПРАВОСЛАВНИМ ВЕРНИЦИМА БОЖИЋ: Празник дочекује са војницима (ВИДЕО)
06. 01. 2026. у 22:19 >> 23:42
ПУТИНОВ СПЕЦИЈАЛАЦ: Готово је са Гренландом, нека се спреми Канада?
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су већ одлучиле о судбини Гренланда, да ли је на реду Канада, запитао се Кирил Дмитријев, специјални представник руског председника Владимир Путина за инвестиционо-економску сарадњу са иностранством.
06. 01. 2026. у 12:49
БРИТАНЦИ ТВРДЕ: Ово је Трампов план за Гренланд, погледајте шта нуди амерички председник
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе желе да понуде Гренланду споразум о слободном придруживању, сличан оном које Вашингтон има са појединим малим државама у Тихом океану, сазнаје Економист.
06. 01. 2026. у 14:39
АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ
ЧЕДОМИР Бркић објаснио је како возачи треба да правилно очисте аутомобиле након снежних падавина, али и како да возе, управљају и понашају се у саобраћају.
05. 01. 2026. у 19:27
Коментари (3)