ЛУКАШЕНКОВ ЗАВРШНИ УДАРАЦ: Издао наређење полицији - Окончајте протесте!
19. 08. 2020. у 14:57
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко рекао је данас да је наредио Министарству унутрашњих послова да оконча нереде у Минску који су избили после председничких избора одржаних 9. августа.
Повезане вести
ЛУКАШЕНКО И ПУТИН ПОНОВО РАЗГОВАРАЛИ: Главна тема дискусија са европским лидерима, Макрон и Меркелова упознати са ситуацијом
Председник Белорусије Александар Лукашенко поново је разговарао са руским председником Владимиром Путином, јавила је државна новинска агенција Белта.
18. 08. 2020. у 17:02
ПУТИН ПОРУЧИО МЕРКЕЛОВОЈ: Неприхватљиво мешање у унутрашње ствари Белорусије
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин рекао је данас немачкој канцеларки Ангели Меркел да је сваки покушај мешања у унутрашње ствари Белорусије "неприхватљив".
18. 08. 2020. у 14:13
ВОЈСКА БЕЛОРУСИЈЕ СЕ СПРЕМА: Ловачки авиони патролирају дуж западних граница републике
МИНИСТАРСТВО одбране Белорусије најавило је патролирање својих ловачких авиона дуж државних граница у оквиру борбене припреме, као и гађање из противавионског ракетног система „Тунгуска“.
18. 08. 2020. у 14:14
ГЛУВИ ТЕЛЕФОНИ НА РЕЛАЦИЈИ МИНСК-БЕРЛИН: Лукашенко тврди да је разговарао са Меркеловом, Немци демантују
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да га је у недељу позвала немачка канцеларка Ангела Меркел, али није прецизирао шта је био садржај њиховог разговора.
17. 08. 2020. у 22:13
ИЗДВОЈИЛИ МИЛИОНЕ ЗА НЕВЛАДИНЕ ОРГАНИЗАЦИЈЕ У БЕЛОРУСИЈИ: Руше Лукашенка свим средствима, Пољаци крећу у дипломатску офанзиву
ПОЉСКА ће издвојити додатних 50 милиона злота (око 13,5 милиона долара) за подршку независним медијима и невладиним организацијама у Белорусији, изјавио је портпарол пољске владе Михал Дворчик.
17. 08. 2020. у 22:08
Најновије из рубрике
ПУТИН ХОЋЕ САСТАНАК СА ЗЕЛЕНСКИМ: "Ако сте искрени, онда смо и ми спремни"
КИРИЛО Буданов, шеф кабинета украјинског председника, изјавио је данас да је Украјина отворена за идеју разговора између украјинског председника Володимира Зеленског и његовог руског колеге Владимира Путина.
11. 05. 2026. у 19:55
СВАКА ЉУБАВ ИМА КРАЈ: Зеленски се све више дистанцира од САД
ВЛАДИМИР Зеленски је почео све више да се дистанцира од Сједињених Држава, пише „Њујорк тајмс“.
11. 05. 2026. у 19:44
ТРАМПОВА КОМПАНИЈА У ОГРОМНОМ ГУБИТКУ: Инвестирали у биткоин, у "минусу" су 406 милиона долара
МЕДИЈСКА и технолошка групација Трамп (ТМТГ), у којој амерички председник Доналд Трамп има највећи појединачни удео, пријавила је да је у првом кварталу 2026. забележила губитак од око 406 милиона долара, иако су приходи благо порасли за шест одсто на 870.000 долара.
11. 05. 2026. у 19:31
ДОШАО ТРОТИНЕТОМ, ПА ИСПАЛИО РАФАЛЕ ИЗ КАЛАШЊИКОВА: Стравични детаљи пуцњаве у европском летовалишту - на улицама потпуна блокада
ВИШЕ особа је рањено и убијено овог понедељка у Ници (Приморски Алпи). Градоначелник града, Ерик Сиоти, изразио је жаљење због „још једне застрашујуће пуцњаве“.
11. 05. 2026. у 19:14
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (27)