"НЕ БИХ БИО ЗАДОВОЉАН СА 46 ОДСТО ПОДРШКЕ" Вучић коментарисао кукњаву блокадера
28. 06. 2026. у 11:16
28. 06. 2026. у 11:16
27. 06. 2026. у 22:31
28. 06. 2026. у 10:38
28. 06. 2026. у 09:54
marsovac
04.08.2020. 22:23
Neka pitaju Mosad oni znaju sta se desilo.
Sneki
04.08.2020. 22:37
Jadan narod kada ih amerikanci pomno prate
Novi Sad
05.08.2020. 07:50
Bejrut najlepsi grad,nekada su Bejrut zvali Švajcarska bliskog istoka,divan geografski polozaj,upropastili su Amerikanci tu divnu prelepu drzavu i neka im na savesti.
Krusevac
05.08.2020. 12:46
A šta Amerika ima sa tim pa se opet oni oglašavaju.Daće bog da i njih jednom nema i da ne zabadaju svuda nos
Djekson
05.08.2020. 15:23
Amerikanci su Dirnuti u Dušu Blago ovima ako Amerika Pomogne A mnoge je Unazadila