УХАПСИЛИ МАЈКУ ОСУЂЕНИКА: Копала тунел да сину омогући бекство из затвора
У УКРАЈИНИ је једна 51-годишња жена покушала да ручно ископа тунел, како би ослободила сина који је у затвору и сада је и сама суочена с претњом да буде осуђена на затворску казну.
Фото Depositphotos
Жена, чије име није наведено, изнајмила је кућу у близини затвора у Запорожју на југу Украјине, где њен син издржава доживотну казну затвора, пише Дејли мејл.
Да би ископала тунел користила је лопату и пијук, копала је само ноћу како не би привукла пажњу, а долазила је до затвора користећи тихи електрични скутер.
Она је до тренутка када је ухапшена ископала око три тоне земље.
Препоручујемо
ПРИШТИНА ТВРДИ: Албанија ухапсила бившег члана ОВК на захтев Србије
02. 08. 2020. у 13:39
"ТИ СИ КРЕТЕН!" Жестока свађа у студију Хит твита, Бабић ударио на Антонијевића
ЖЕСТОКА свађа избила је вечерас у студију телевизије "Пинк" у емисији Хит Твит где гостују председница Народне Скупштине Србије Ана Брнабић, правник Милан Антонијевић и бизнисмен Бранко Бабић.
16. 11. 2025. у 21:55
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
ЗВУЦИ СЕКСА У БРИТАНСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: После скандала - ухапшена два мушкарца
ДВОЈИЦА мушкарца ухапшена су, па пуштена на слободу уз кауцију, након што је мобилни телефон постављен у Доњем дому британског парламента како би пуштао "сексуалне звукове" током посланичких питања британском премијеру Киру Стармеру.
16. 11. 2025. у 20:32
Коментари (1)