ТЕРАЛИ ИХ ДА ПРОСЕ И ПРОДАЈУ НА УЛИЦИ: Мексичка полиција случајно открила 23 киднапована детета
ПОТРАГА за несталим двоипогодишњим дечаком Диланом Перезом у граду Сан Кристобалу у мексичкој држави Чијапас, случајно је довела полицијске истражитеље до куће у којој су боравила 23 киднапована детета присиљена од својих отмичара да просе и подају ситнице по улицама града.
Фото: АП
АП преноси део изјаве тужиоца државе Чијапас да су током упада у једну сумњиву кућу пронађена деца старости између 2 и 15 година и три бебе.
Државни тужилац је изјавио да су деца која су била приморавана да продају по улицама Сан Кристобала била константно изложена физичком и психолошком насиљу, као и да су била неухрањена и уплашена.
У саопштењу полиције наводи се да је на сигурносној камери забележено како једна девојчица старости око 13 година, узима за руку несталог Дилана Переза и одводи га док његова мајка плаћа намирнице на локалној пијаци.
Мајци отетог Дилана, Хуани Перез потврђено је да ни једно од 23 пронађена детета није њен син.
Перезова је ишла до Мексико Ситија да би се обратила директно председнику Мексика Андресу Лопезу Обрадору и замолила га да помогне да њен син буде пронађен.
Препоручујемо
РУСИ ЗА ДВЕ НЕДЕЉЕ ОСЛОБОДИЛИ 10 НАСЕЉЕНИХ МЕСТА: Руска војска у муњевитим пролећним офанзивама
06. 04. 2026. у 11:07 >> 11:08
УБИЈЕН ШЕФ ОБАВЕШТАЈНЕ СЛУЖБЕ ИРАНА: Техеран саопштио још један велики губитак
06. 04. 2026. у 10:04
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)