ГЕНЕРАЛНИ секретар НАТО Марк Руте изјавио је данас да је, историјски гледано, НАТО-а увек био "превише зависан" од Сједињених Америчких Држава, али да није тачно да се САД удаљавају од савезника, као и да је тој алијанси, у ширем смислу, потребно "више снаге, више ресурса и много јача индустријска база".

Коментари (0)