ИРАН је последњих недеља значајно појачао мере заштите залиха уранијума који је наводно обогаћен до нивоа блиског оном потребном за израду нуклеарног оружја, затрпавајући тунеле и постављајући експлозивне мине на прилазима складиштима, јавља данас ЦНН позивајући се на изворе упознате са америчким обавештајним подацима.

Коментари (0)