САД СЕ ОКОМИЛЕ И НА ИРАНСКОГ КОМШИЈУ: Удариле санкције, спрема се пакао
САД су увеле санкције против четири ирачка држављана и четири компаније .
Фото: Танјуг/AP Photo/Hadi Mizban
Сједињене Државе су у четвртак објавиле санкције против четири ирачка држављана и четири ирачке организације, саопштило је Министарство финансија САД.
Тројица ирачких држављана - Ахмед Максус, Мустафа Ал-Бехадили и Мохамед Ал-Шувајли - били су подвргнути америчким антитерористичким санкцијама, док је Али Ал-Бахадли био подложан ограничењима у складу са мерама против Ирана, преноси РИА Новости.
У исто време, четири компаније повезане са Ал-Бехадилијем потпале су под антитерористичке санкције.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
Коментари (0)