ПРЕДСЕДНИК ИЗРАЕЛА ЋЕ ПОМИЛОВАТИ НЕТАНЈАХУА? Није изразио ни кривицу, ни кајање, али...

ОДЕЉЕЊЕ за помиловања Министарства правде Израела саопштило је да је доставило додатне материјале кабинету председника Исака Херцога, који су тражени поводом захтева премијера те земље Бењамина Нетањахуа за помиловање.

ПРЕДСЕДНИК ИЗРАЕЛА ЋЕ ПОМИЛОВАТИ НЕТАНЈАХУА? Није изразио ни кривицу, ни кајање, али...

Foto: X

Правни саветник Херцога, Михал Цук, рекао је да се траже "допунски материјали", укључујући преседане у вези са применом овлашћења за помиловање пре завршетка кривичног поступка, пренео је Тајмс оф Израел.

Раније овог месеца, Министарство правде је доставило став о захтеву, наводећи да би помиловање било проблематично и без преседана, јер суђење Нетањахуу још траје, а у претходном захтеву није признао кривицу нити изразио кајање.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО: Оштећена амбасада Србије у Техерану у бомбардовању

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ШОК-ОДЛУКА ФИФА! Србија слави, отварају јој се врата да иде на Светско првенство у фудбалу!