НЕТАНЈАХУ И ТРАМП НА ВЕЗИ УСРЕД РАТА СА ИРАНОМ: Тајни разговор у јеку војне акције – детаљи се крију

В.Н.

28. 02. 2026. у 17:40

ПРЕМИЈЕР Израела Бенјамин Нетанјаху разговарао је са председником САД Доналдом Трампом у јеку заједничке војне акције на Иран, саопштено је данас из Нетанјахуовог кабинета.

НЕТАНЈАХУ И ТРАМП НА ВЕЗИ УСРЕД РАТА СА ИРАНОМ: Тајни разговор у јеку војне акције – детаљи се крију

Foto: Tanjug/AP

На фотографији коју је уз саопштење објавио кабинет Нетанјахуа, види се израелски премијер за својим столом на којем се налази књига "Савезници у рату: Како су борбе између савезничких сила обликовале рат и свет", преноси Тајмс оф Израел, наводећи да је реч је о књизи Тима Буверија која анализира политичку историју Другог светског рата.

За сада нису објављени други детаљи у вези са данашњим разговором Бенјамина Нетанјахуа и Доналда Трампа.

БОНУС ВИДЕО: 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Говор који је требало да „запали“ Америку: Иза кулиса обраћања Меланије Трамп

Говор који је требало да „запали“ Америку: Иза кулиса обраћања Меланије Трамп

Са места на којем су амерички председници раније објављивали ратове или примирја, Меланија Трамп послала је личну поруку да је неправедно осумњичена за неморал, бранећи се од гласина да је Епстин посредовао брачној вези

16. 04. 2026. у 16:48

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

То је била брука и срамота: Певачицу након развода отац дочекао са пушком - Хтео је да ме убије јер сам оставила мужа