ИЗРАЕЛ УПОЗОРИО ТРАМПА! Самостално ће напасти Иран ако пређе црвену линију
09. 02. 2026. у 08:02
ИЗРАЕЛСКЕ власти су упозориле америчког председника Доналда Трампа да ће самостално деловати против Ирана уколико званични Техеран настави да развија претњу балистичким ракетама.
Повезане вести
МИСИЈА НЕ МОЖЕ ДА СЕ ИЗВЕДЕ: Бивши обавештајац открио какву информацију о могућем рату је добио Трамп
БИВШИ амерички обавештајац Скот Ритер изјавио је да Израел може да издржи само ограничен број иранских балистичких ракетних удара.
05. 02. 2026. у 23:00
НЕТАЊАХУ САЗВАО БЕЗБЕДНОСНЕ КОНСУЛТАЦИЈЕ О ИРАНУ: Чека се Трампов одговор
ПРЕМИЈЕР Израела Бенјамин Нетанјаху синоћ је одржао безбедносне консултације са највишим саветницима и војним званичницима о "поверљивој теми", а фокус је, како сазнаје Тајмс оф Израел, на Ирану и могућој америчкој војној акцији против те земље.
30. 01. 2026. у 07:39
РАТ КУЦА НА ВРАТА: Трампова армада стигла на Блиски исток - амерички носач авиона и ратни бродови пред капијама Ирана (ФОТО/ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ носач авиона УСС Абрахам Линколн и пратећа борбена група стигли су на Блиски исток, саопштила је америчка војска у понедељак, значајно појачавајући америчку војну моћ у региону у тренутку повећаних тензија са Ираном.
26. 01. 2026. у 18:21
САД ПОЈАЧАВАЈУ ВОЈНО ПРИСУСТВО НА БЛИСКОМ ИСТОКУ Јерусалим Пост: "Носач авиона USS Abraham Lincoln стиже у регион"
АМЕРИЧКИ ратни бродови, укључујући носач авиона USS Abraham Lincoln, неколико разарача и борбених авиона, почели су прошлe недеље да се крећу из Азијско-пацифичког региона након што су тензије између Ирана и Сједињених Држава порасле.
22. 01. 2026. у 21:49
ТАЈНИ ДОГОВОР ИРАНА И ИЗРАЕЛА УЗ ПОСРЕДОВАЊЕ РУСИЈЕ: Све кренуло након Трампове поруке Путину да се "прво позабави Украјином"
ИЗРАЕЛ и Иран постигли тајни договор уз помоћ Русије да не започињу превентивне нападе, Вашингтон пост сазнаје да се то десило пред почетак протеста у Ирану
15. 01. 2026. у 09:54
Најновије из рубрике
СТАРМЕР У ПРОБЛЕМУ: Британски премијер под притиском због скандалозних веза бившег амбасадора са Епстином
БРИТАНСКИ премијер Кир Стармер разматрао је оставку због скандала у вези са бившим америчким амбасадором Питером Менделсоном са контроверзним финансијером Џефријем Епстином, јавља агенција Блумберг.
09. 02. 2026. у 10:52
ФИЛИП И АТАЛ "У БУБЊУ" ЗА МАКРОНОВОГ НАСЛЕДИКА: Ослабљена економски и институционално, Француска улази у серију предизборних циклуса
Епизода француског председника Емануела Макрона који је недавно противречио америчком шефу државе Доналду Трампу с "топ-ган" наочарима у Давосу, повећала је међународни углед и престиж станару Јелисеја, закључује западна штампа, од Француске, преко Шпаније, до Канаде.
09. 02. 2026. у 10:37
МАСОВНО БЕЗ ПОСЛА ЗБОГ ВЕШТАЧКЕ ПАМЕТИ: Хиљаде запослених добили радне књижице јер су "непотребни"
Вештачка интелигенција оставиће људску памет без посла. Електронски мозак то, заправо, већ ради.
09. 02. 2026. у 10:37
ДРАМА ДРМА КРАЉЕВСКУ ПОРОДИЦУ: Принц Вилијам и принцеза Кејт први пут о педофилу Епстину
ВИЛИЈАМ и Кејт, принц и принцеза од Велса, "дубоко су забринути" због најновијег таласа открића о осуђеном сексуалном преступнику Џефрију Епстајну, изјавио је извор из Кенсингтонске палате.
09. 02. 2026. у 10:35
ХИТНО САОПШТЕЊЕ РУСИЈЕ: У Белорусији се спрема нешто страшно - власт Лукашенка виси о концу
ЗАПАДНЕ невладине организације припремају нови талас антивладиних протеста у Белорусији, који би могли бити темпирани тако да се поклопе са председничким изборима 2030. године, упозорила је у понедељак руска Спољна обавештајна служба (СВР).
09. 02. 2026. у 10:31
Коментари (0)