"ОВО ЈЕ ЧИСТ САТАНИЗАМ" Лавров: Случај Епстин разоткрива право лице Запада
СЛУЧАЈ америчког финансијера Џефрија Епстина, оптуженог за педофилију, разоткрио је право лице такозваног „колективног Запада“ и његових дубинских структура које настоје да управљају читавим светом, изјавио је шеф руске дипломатије Сергеј Лавров у интервјуу НТВ.
Foto: Profimedia
Како је истакао шеф руске дипломатије, случај Епстајн није само кривични процес против једног човека, већ показатељ много шире и дубље појаве.
- Ова тема има везе са разоткривањем лица онога што се назива колективни Запад, а што се данас више не може назвати ни ‘дубоком државом’, већ дубоким савезом који управља целим Западом и покушава да управља целим светом - нагласио је министар спољних послова Русије.
Он је додао да је, по његовом мишљењу, сваком разумном човеку јасно о каквом је феномену реч.
- Сваком нормалном човеку није потребно додатно објашњавати да је ово чисти сатанизам и нешто што је испод сваког људског поимања - поручио је руски министар.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО:
РУСИЈА ЛАНСИРАЛА РАКЕТУ: Погледајте тренутак лансирања
Препоручујемо
ТО НЕЋЕ БИТИ СВО: Лавров најављује војни одговор Русије у случају напада Европе
08. 02. 2026. у 20:45
ЕПСТИН ПОКУШАВАО ПУТИНА ДА СТАВИ НА СВОЈ "СПИСАК": Ево шта је педофил покушао да уради
08. 02. 2026. у 17:44
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)