ПРВИ СНИМЦИ ПУЦЊАВЕ ИЗ ПАРИЗА: Витлао ножем, полиција отворила ватру (ВИДЕО)

В.Н.

14. 11. 2025. у 16:16

НА друштеним мрежама појавили су се први снимци данашње пуцњаве у центру Париза, при чему је полиција спровела операцију на железничкој станици Монпарнас, док је евакуација путника у току.

ПРВИ СНИМЦИ ПУЦЊАВЕ ИЗ ПАРИЗА: Витлао ножем, полиција отворила ватру (ВИДЕО)

Фото: Друштвене мреже/X/ Bastion

На једном од снимака види се како припадници полиције стављају жути прекривач преко особе.

Француска полиција спровела је у поподневним сатима операцију на железничкој станици Монпарнас у центру Париза због пуцњаве, а евакуација путника је у току, према речима сведока.

Станица је тренутно затворена, а узроци операције још нису званично саопштени, преноси Ројтерс.

Француски портал "Ацту" јавио је да је на станици Монпарнас у 15. арондисману дошло до пуцњаве.

Успостављен је безбедносни периметар, а на лице места стижу кола хитне помоћи.

Према писању француских медија, једна особа која се налазила у возу из Рена погођена је полицијском ватром.

Операција је изазвала застој у железничком саобраћају.

Како пише француски БФМТВ, хаос је настао након што је мушкарац махао ножем. 

Најмање један хитац је испаљен на станици Монпарнас у Паризу од стране полиције у петак, 14. новембра, саопштило је париско тужилаштво за БФМТВ.

 - Из првих информација које су нам достављене, чини се да је мушкарац познат по породичном насиљу махао ножем и да је полицајац употребио своје оружје да га заустави - саопштило је париско тужилаштво.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

Аддико Банк Србија остварила рекордне резултате и спровела свеобухватну трансформацију пословања