ВЕЛИКИ БРОЈ ПОВРЕЂЕНИХ У СУДАРУ БРОДОВА: Сцене узнемирујуће, настао општи хаос (ВИДЕО)

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

19. 09. 2025. у 22:18

ОСАМ особа повређено је вечерас у судару путничког брода "Камил Сајин" и брода за суви терет "Артвин", који плови под панамском заставом, током проласка кроз Босфор, саопштила је канцеларија гувернера Истанбула

ВЕЛИКИ БРОЈ ПОВРЕЂЕНИХ У СУДАРУ БРОДОВА: Сцене узнемирујуће, настао општи хаос  (ВИДЕО)

Фото: Твитер принтскрин/KompasPolski

"Око 20.30 часова, путнички брод и брод за суви терет под заставом Панаме сударили су се код обале Салаџака, Ускудар. Услед судара, повређено је осам путника на путничком броду. Након несреће, бродови који су учествовали у несрећи повучени су из босфорског пролаза, а повређени грађани су пребачени у оближње болнице", наводи се у саопштењу гувернера Истанбула које преноси ЦНН Турк.

Како је саопштено, покренута је истрага о инциденту. 

Теретни брод су тимови Обалске страже одвукли у сигурно подручје, где је усидрен ради процене штете.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО Захарова упутила мистериозну поруку Западу

"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".

01. 11. 2025. у 19:52

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!

АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!

ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.

04. 11. 2025. у 12:33

Коментари (0)

ПОТПУНИ ШОК: Реакција играча на терену када је тренер Радничког умро током утакмице (ВИДЕО)