(МАПА) БУКТИ РАТ У ИНДОКИНИ Ради тешка артиљерија: Камбоџа тврди да је оборила Ф-16, Тајланд узвраћа ударима и негира све! (ВИДЕО)
24. 07. 2025. у 17:00
СУКОБ на граници Тајланда и Камбоџе све више поприма облик озбиљне војне конфронтације.
Повезане вести
(МАПА) НИШТА ОД ПРИМИРЈА: Нови оружани сукоби на тајландско-камбоџанској граници (ФОТО/ВИДЕО)
НАКОН два месеца, поново хаос на граници Тајланда и Камбоџе.
27. 09. 2025. у 17:06
ТАЈЛАНД И КАМБОЏА ДОГОВОРИЛИ ПРИМИРЈЕ: Огласила се тајландска влада
ТАЈЛАНД и Камбоџа постигли су споразум о решавању граничних тензија, саопштила је тајландска влада.
07. 08. 2025. у 11:03
НИШТА ОД ПРИМИРЈА? Тајланд оптужио Камбоџу за кршење споразума: Команданти организовали хитан састанак
САМО неколико сати након што је премијер Малезије Анвар Ибрахим прогласио "непосредан и безуслован" прекид ватре, Тајланд је оптужио Камбоџу да је "намерно" прекршила споразум.
29. 07. 2025. у 13:01
Најновије из рубрике
ГОТОВО ЈЕ: Трамп лансирао нуклеарни пројектил
РАТНО ваздухопловство САД лансирало је нуклеарно способну ракету ГТ 254 са базе Свемирских снага Ванденберг у Калифорнији.
05. 11. 2025. у 16:47
ВЕНЕЦУЕЛА СЕ СПРЕМА ЗА РАТ: Усвојен план одбране, Америка одбројава и повећава војну моћ на Карибима
У ВЕНЕЦУЕЛИ је усвојен план комплексне одбране и преласка на оружану борбу у случају агресије Сједињених Америчких Држава, саопштио председник Боливарске Републике Николас Мадуро на ванредном конгресу владајуће Јединствене социјалистичке партије Венецуеле (ЈСПВ) и омладинског крила партије.
05. 11. 2025. у 16:44
МОТА СЕ ОКО ДЕЦЕ: Анђелина Џоли дошла у Херсон и носи панцир (ФОТО)
УКРАЈИНСКИ медији тврде да је глумица Анђелина Џоли стигла у Херсон.
05. 11. 2025. у 16:38
ЗЕЛЕНСКИ ИДЕ У ГРЧКУ: Најављен састанак са Мицотакисом
ВЛАДИМИР Зеленски састаће се са грчким премијером Кирјакосом Мицотакисом у Атини у новембру, саопштило је грчко Министарство спољних послова.
05. 11. 2025. у 16:30
ЗЕЛЕНСКИ РАЗГОВАРАО С ЈАПАНСКОМ ПРЕМИЈЕРКОМ ТАКАИЧИ: Навка ПВО и производња заједничког наоружања
ПРЕДСЕДНИК Украјине Владимир Зеленски разговарао је данас са новом премијерком Јапана Санае Такаичи, а теме разговора, између осталог, биле су јачање украјинског противваздушног система, помоћ у енергетици уочи зиме и могућностима заједничке производње оружја.
05. 11. 2025. у 16:30
Коментари (0)