САНКЦИЈЕ НА ПОГРЕШНУ СТРАНУ? Такер Карлсон шокирао изјавом о Русији

В.Н.

21. 07. 2025. у 22:45

ВАШИНГТОНУ понестаје полуга утицаја на Москву, САД санкцијама наносе више штете себи него Русији, сматра амерички новинар Такер Карлсон.

САНКЦИЈЕ НА ПОГРЕШНУ СТРАНУ? Такер Карлсон шокирао изјавом о Русији

Фото: Јутјуб/HuffPost/Columbus Ledger-Enquirer

- Који је крајњи резултат (санкција)? Да ли је Русија страшно осиромашила? Не. САД остају без опција у вези са Русијом.

Јер истина је да се испоставило да је руска економија другачија од онога што смо очекивали - изјавио је Карлсон за немачке медије.

Према његовом мишљењу, Американци нису схватили „природу руске економије и руске цивилизације“.

- И на крају више штетимо себи него Русији - оценио је он.

(Спутњик)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)

КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.

21. 07. 2025. у 18:43

Коментари (0)

ШЕШЕЉ ЗНА ШТА ЈЕ ДРЖАВА Вучић о лидеру радикала: Само да знате...